Spedytor Międzynarodowy

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Hrbank, w kategorii: Logistyka i transport

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Hrbank, w dniu: 2021-04-06

Pełna treść ogłoszenia:

HR Bank sp. o.o. doradztwo personalne specjalizujące się w rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla poszukuje dla swojego Klienta -operatora logistycznego osoby na stanowisko:
Spedytor międzynarodowy
Lokalizacja biura: Moszna-Parcela (okolice Pruszkowa)
Główne zadania:
planowanie i kontrola transportu międzynarodowego
współpraca z kierowcami, przedstawicielami obsługi klienta oraz współpracownikami
raportowanie wskaźników transportu
realizacja celów w perspektywie krótko i długoterminowej
pozyskiwanie przewoźników
budowanie bazy klientów
analiza rynku i konkurencji
monitorowanie stanu realizacji zleceń, kontrola dokumentacji oraz terminowości realizacji usług
realizacja założeń budżetowych
kreatywne rozwiązywanie napotykanych problemów
negocjowanie cen usług
Wymagania:
min. roczne doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego – warunek niezbędny
dobra znajomość języka angielskiego
komunikatywność
sumienność, dokładność
samodzielność w działaniu
umiejętość pracy pod presją czasu
Firma oferuje:
motywacyjny system premiowy
pracę w firmie nastawionej na współpracę i rozwój
samodzielne stanowisko
możliwość budowania własnego zespołu spedytorów ( Asystenta Spedytora)
szkolenia
kartę Fitprofit (multisport), prywatną opiekę medyczną, Sodexo
Narzędzia (iPhone, komputer)
pracę od poniedziałku do piątku, zaczynamy między 8 a 9 rano (w zależności od preferencji) i pracujemy 8h
1000 zł wczasy pod gruszą

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 4000-5000 netto w ramach umowy o pracę

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 501513999

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPruszków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty