Doradca Klienta w butiku SWISS - Nowa Stacja Pruszków

Oferta pracy dodana przez: Praca Swiss, w dniu: 2021-07-14

PHU Jubiler jest właścicielem sieci ponad 130 butików SWISS zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce i znanych na naszym rynku już od 20 lat. Codziennie dbamy o to, by nasza oferta była dopasowana do nieustannie zmieniających się potrzeb naszych klientów, poprzez rozwijanie i nawiązywanie współpracy ze światowymi markami z branży zegarkowej i modowej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA w butiku SWISS - pełny etat lub 1/2 etatu

Pruszków; CH Nowa Stacja

 Opis stanowiska:

- profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy polegające m.in. na doradztwie, prezentacji produktów, wsparciu klienta w procesie wyboru i zakupu

- opieka posprzedażowa

- nawiązywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z Klientami butiku

- dbałość o wizerunek butiku i wystawiennictwo naszych produktów

- inicjatywa i proponowanie własnych pomysłów na rozwój butiku i relacji z Klientami

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta

- wysokie zdolności komunikacyjne i pewność siebie w kontaktach z Klientem

- umiejętność budowania relacji z Klientami

- umiejętność słuchania i zadawania pytań

- pozytywne nastawienie i wewnętrzna motywacja do pracy z Klientem i produktem

- wysoka kultura osobista

- znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy z dobrem luksusowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- szkolenia stanowiskowe, produktowe

- uczestnictwo w wewnętrznych programach rozwojowych

- pracę w ambitnym i zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę?

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: praca@swiss.eu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHU JUBILER Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-822, ul. Poleczki 13, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

 Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Pruszków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPruszków.pl