Witaj w Ministerstwie Rolet! Zajmujemy się sprzedażą i montażem rolet okiennych i drzwiowych przeciwsłonecznych u klienta. W ofercie posiadamy szeroką gamę rolet i żaluzji, m. in. 

- Rolety dzień/noc
- Rolety materiałowe
- Żaluzje plisowane
- Żaluzje pionowe Verticale
- Rolety wolnowiszące
- Rolety rzymskie
- Rolety dachowe
- Moskitiery przeciw komarom

zajmujemy się również dostarczaniem do naszych klientów ekskluzywnych i unikatowych mebli na wymiar oraz nowoczesnych donic.

Chcemy, aby jedyną rzeczą jaka stoi po stronie naszych Klientów było zadowolenie z wykonywanych przez nas usług. Zapewniamy kompleksową obsługę zaczynając od porady związanej z wyborem odpowiednich osłon oraz ich kolorystyki pasującej do danego wnętrza, poprzez pomiar i montaż. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy Klienci zostali obsłużeni profesjonalnie i w dogodnym czasie.

Ze swej strony gwarantujemy doświadczenie, zaangażowanie i przyjazny kontakt z Klientami. Zależy nam, aby nasi Klienci byli obsłużeni sprawnie, jesteśmy elastyczni w umawianiu się na terminy realizacji usług. Ważnymi wartościami w naszej działalności są uczciwość, staranność i wiarygodność - zależy nam na długotrwałych relacjach z Klientami.

Zapraszamy na naszą stronę www.ministerstworolet.pl  

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! 

Czekamy na Ciebie, do zobaczenia!


Jesteś włascicielem tej firmy? Edytuj dane firmy

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość