Praca ze skanerem 840zł/tygodniowo CH NOWA STACJA

Oferta pracy dodana przez: K Orchowska Fallwork, w dniu: 2021-10-26

Obowiązki:
- obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej/dotykowej
-rozliczenie kasetki po dniu pracy
-przyjmowanie bonów towarowych

- promowanie kart lojalnościowych

Wymagania:
-aktualna książeczka sanepidowska

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (w tym weekendy)

Oferujemy:
-umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSEM
-stawka godzinowa 20 zł/h brutto. (20-168h = 3360zł/mc)

- wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)

- pracę zmianową w godz 6:00-14/14-22

Cv proszę przesyłam poprzez portal lub zgłaszać się osobiście pod nr Tel 790790446

Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Pruszków

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 790790446, E-mail: k.orchowska@fallwork.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPruszków.pl